KLG
KLG

Import - Kolimisteenus | Rahvusvaheline kolimisteenus | KLG EESTI AS

Awesome Image

Import

Import (IM) on toodete või kaupade sissevedu kolmandatest riikidest üle EL-i välispiiri Euroopa Liitu. Kui kaup vormistatakse vabasse ringlusse Eestis või mõnes teises EL-i liikmesriigis, siis on kauba edasine käitlemine lubatud kogu EL-is.


Awesome Image
-
IM tollideklaratsioonide töötlemise süsteem Impulss on ette nähtud impordi tollideklaratsioonide andmete esitamiseks ning töötlemiseks. Impordideklaratsioonis kasutatakse 10-kohalist kaubakoodi.

Edastame nimekirja dokumentidest, mis on vajalikud IM tollideklaratsiooni vormistamiseks.

Impordi tollivormistuse teenuse osutamisel aitame kaupade eeldeklareerimisega tollipiiril  (T1), tollideklaratsiooni täitmise ning esitamisega tollile, tollikontrolli (sh tollläbivaatuse) korral kliendi huvide esindamisega, kauba saatedokumentide ja tollideklaratsiooni toimetamisega kliendile, tollideklaratsiooni muutmis- ja kehtetuks tunnistamise taotluste esitamisega (sh tollimaksu tagastamise taotlus).
Awesome Image
Ühtlasi pakume lepingulistele klientidele maksuteenusena võimalust kasutada impordimaksude tasumise tähtaja pikendust. 
teil on küsimused

Võtke ühendust

Rahvusvahelise kolimise esialgse hinnapakkumise saamiseks, konsultatsiooni küsimiseks või kolimistellimuse esitamiseks helistage palun numbril +372 6 818 818, saatke E-mail klg@klg.ee või täitke päringuvorm.


  Awesome Image
  Teisaldati üle
  0
  objekti eelmisel aastal
  Awesome Image
  Laopind
  0

  Lihtne kohaletoimetamine KLG-ga

  Kulude optimeerimine

  Vähendatud transiidiaeg

  Jälgimine reaalajas

  Tegevuslik tipptase