KLG
KLG

Ülevaatus ja konsultatsioon - Kolimisteenus | Rahvusvaheline kolimisteenus | KLG EESTI AS

Awesome Image

Ülevaatus ja konsultatsioon

Sujuv ja õnnestunud rahvusvaheline kolimine nõuab aastatepikkust kogemust.


Awesome Image
-
Selleks, et kolimine valutult kulgeks, on lisaks isiklike asjade oskuslikule pakkimisele vaja omada teavet tolli-, kindlustus- ja transpordiprotsessidest ning usaldusväärset partnerite võrgustikku üle kogu maailma. KLG kuulub suurimasse kolimisettevõtteid ühendavasse võrgustikku FIDI. Kolimise ettevalmistumise etapis alustame vajadusel ülevaatusega. Ülevaatuse käigus hindame kogu töö mahtu, kolitava vara iseärasusi ning võimalikke pakkimismaterjale ja lahendusi. Valime koos Teiega sobilikud transpordilahendused ja pärast seda koostame Teile personaalse pakkumise. Kokkuleppe sõlmides planeerime ja koostame kolimise ajakava.


KLG Eesti AS rakendab ekspedeerimistegevuses ja ladustamistegevuses Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni (ELEA) Üldtingimusi ja ELEA Ladustamise Üldtingimusi.
teil on küsimused

Võtke ühendust

Rahvusvahelise kolimise esialgse hinnapakkumise saamiseks, konsultatsiooni küsimiseks või kolimistellimuse esitamiseks helistage palun numbril +372 6 818 818, saatke E-mail klg@klg.ee või täitke päringuvorm.


  Awesome Image
  Teisaldati üle
  0
  objekti eelmisel aastal
  Awesome Image
  Laopind
  0

  Lihtne kohaletoimetamine KLG-ga

  Kindlustus

  Õhu-, mere- ja raudteetransport

  Tolliteenused

  Ülemaailmne partnerite võrgustik